TOUR de TOKAJ

­
Loading Udalosti
  • This udalosť has passed.

Príďte si otestovať svoje športové schopnosti na druhý ročník podujatia pod názvom „Tour de Tokaj“, ktoré sa uskutoční dňa 09.09.2017 v čase od 10:00 do 17:00 hod. Usporiadateľom podujatia je Združenie Tokajská Vínna cesta a jeho partneri.

Podujatie bude spojením bežeckého a cyklo preteku vytýčenými trasami cez vinohrady vo Vinohradnickej oblasti Tokaj. Jedinečná príroda regiónu a úchvatné scenérie rozsiahlych vinohradov sa tak stanú miestom vôbec jediného športového podujatia realizovaného vo Vinohradníckej oblasti Tokaj.

Staňte sa jedným z účastníkov tohto podujatia a zabojujte o „zlaté tokajské medaile“ v súťažných kategóriách BABY – 1 km a RUN určených podľa dĺžky trate 5 km alebo 10 km. Pre návštevníkov, ktorých okrem zlatej medaile na krku poteší aj zlatý tokajský mok v hrdle je pripravená kategória RUN & WINE, ktorá bude kombináciou behu a vínnej degustácie za zvýhodnenú cenu.

Novinkou bude kategória pre súťazichtivých BIKE PROFI, a ak nie ste nadšencom vytrvalostných pretekov, ale láka Vás príroda vinohradníckej oblasti, obujte sa do „túlavých topánok“ a nechajte sa uniesť rozprávkovými prechádzkami vinohradmi a okolitou prírodou v kategórii BIKE REKREA. Program bude doplnený rôznymi atrakciami pre malých aj veľkých, tombola a sprievodný program.

Prijmite naše pozvanie na podujatie „Tour de Tokaj“ a zažite jedinečný športový deň. Veď na „pomyselný“ stupienok víťazov sa dostanete už len samotnou návštevou regiónu Tokaj. Tešíme sa na Vás

REGISTRÁCIA ÚČASTNÍKOV : http://www.kk-sporttiming.com

REGISTRÁCIA DOBROVOĽNÍK: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdb-VEowU8q267CRcYUxOnYUKbLWmvcffnRM1ENsiSZ6R8Zcg/viewform?usp=form_confirm

PREHLÁSENIE O ZDRAVOTNOM STAVE: prehlasenie-o-zdravotnom-stave_TOUR

PROPOZÍCIE PODUJATIA: TOUR 2017_PROPOZICIE_FINAL_F

LINK TRATÍ: BIKE PROFI 33km-2 BIKE REKREA 31km-1 RUN 5km-1 RUN 10km-1

Ďakujeme našim sponzorom a spoluorganizátorom za ich podporu.sponzori

Rezervácia

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše telefónne číslo

Počet vstupeniek

Poznámka

 Záväzne objednávam uvedené množstvo vstupeniek k danému podujatiu