Banner_facebook_851x315px

 

FOTO GALÉRIA NA STRÁNKE:

https://www.facebook.com/events/634655440217829/?active_tab=discussion

 

REGISTRÁCIA na www.pretekaj.sk

TI_logo_skREGISTRÁCIA A PRIHLÁSENIE: na www.pretekaj.sk

link: https://pretekaj.sk/sk/podujatia/tourdetokaj2018

SLEDUJTE FACEBOOK UDALOSŤ: TOUR de TOKAJ –  TOKAJ JE LEN JEDEN

Združenie Tokajská  vínna cesta v spolupráci s programom Terra Incognita a Košice Región Turizmus pozýva už 3. ročník podujatia.

Príďte si otestovať svoje športové schopnosti na druhý ročník podujatia pod názvom „Tour de Tokaj“, ktoré sa uskutoční dňa 13.10. 2018 v čase od 09:00 do 16:00 hod. Spoluorganizátormi podujatia sú OZ Obehni Slovensko, OZ Lešťan a všetci naši partneri a členovia Združenia.

Podujatie bude spojením bežeckého a cyklo preteku vytýčenými trasami cez vinohrady vo Vinohradníckej oblasti Tokaj. Jedinečná príroda regiónu a úchvatné scenérie rozsiahlych vinohradov sa tak stanú miestom vôbec jediného športového podujatia realizovaného vo Vinohradníckej oblasti Tokaj.

Staňte sa jedným z účastníkov tohto podujatia a zabojujte o „zlaté tokajské medaile“ v súťažných kategóriách BABY – 1 km a RUN určených podľa dĺžky trate. Pre návštevníkov, ktorých okrem zlatej medaile na krku poteší aj zlatý tokajský mok v hrdle je pripravená kategória WINE, po preteku ako degustácia vín v stredovekých tufových pivniciach za zvýhodnenú cenu.

Noviniek bude viac – ako kategória pre súťaziachtivých BIKE PROFI 37 km, a ak nie ste nadšencom vytrvalostných pretekov, ale láka Vás príroda vinohradníckej oblasti, obujte sa do „túlavých topánok“ a nechajte sa uniesť rozprávkovými prechádzkami vinohradmi a okolitou prírodou v kategórii BIKE REKREA v troch možnostiach RELAX 1 – 21 km, RELAX 2 – 28 km alebo RELAX 3 – 43 km. Program bude doplnený rôznymi atrakciami pre malých aj veľkých, tombola a sprievodný program vo forme vystúpenia Bubnovej Show – CAMPANA BATUCADA.

Prijmite naše pozvanie na podujatie „Tour de Tokaj“ a zažite jedinečný športový deň. Veď na „pomyselný“ stupienok víťazov sa dostanete už len samotnou návštevou regiónu Tokaj. Tešíme sa na Vás

 

REGISTRÁCIA ÚČASTNÍKOV :  http://www.pretekaj.sk

REGISTRÁCIA DOBROVOĽNÍK: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdb-VEowU8q267CRcYUxOnYUKbLWmvcffnRM1ENsiSZ6R8Zcg/viewform?usp=form_confirm

PREHLÁSENIE O ZDRAVOTNOM STAVE: prehlasenie-o-zdravotnom-stave_TOUR 2018.FINAL

PROPOZÍCIE PODUJATIA:  http://www.pretekaj.sk

TOUR 2018_propozicie_FINAL_bike

TOUR 2018_propozicie_FINAL_run a baby

Ďakujeme našim sponzorom a spoluorganizátorom za ich podporu.

Plagat A3 final FINAL FINAL