Príďte si otestovať svoje športové schopnosti na podujatie pod názvom „Tour de Tokaj“, ktoré sa uskutoční dňa 16.04.2016 v čase od 11:00 do 16:00 hod. Usporiadateľom podujatia je Združenie Tokajská Vínna cesta v spolupráci s agentúrou Eventeam s.r.o.

Podujatie bude spojením cyklotúry a bežeckého preteku vytýčenými trasami cez vinohrady na územiach obce Malá Tŕňa – Vyhliadková veža Tokaj. Jedinečná príroda regiónu a úchvatné scenérie rozsiahlych vinohradov sa tak stanú miestom vôbec prvého športového podujatia realizovaného vo Vinohradníckej oblasti Tokaj a zároveň miestom slávnostného otvorenia turistickej sezóny na novovytvorených tokajských cyklotrasách.

Staňte sa jedným z účastníkov tohto podujatia a zabojujte o „zlaté tokajské medaile“ v súťažných kategóriách BABY a RUN určených podľa dĺžky trate. Pre návštevníkov, ktorých okrem zlatej medaile na krku poteší aj zlatý tokajský mok v hrdle je pripravená kategória RUN & WINE, ktorá bude kombináciou behu a vínnej degustácie za zvýhodnenú cenu. Ak nie ste nadšencom vytrvalostných pretekov, ale láka Vás príroda vinohradníckej oblasti, obujte sa do „túlavých topánok“ a nechajte sa uniesť rozprávkovými prechádzkami vinohradmi a okolitou prírodou. Program bude doplnený rôznymi atrakciami pre malých aj veľkých.

Prijmite naše pozvanie na podujatie „Tour de Tokaj“ a zažite jedinečný športový deň. Veď na „pomyselný“ stupienok víťazov sa dostanete už len samotnou návštevou regiónu Tokaj. Tešíme sa na Vás… Viac …. https://tokajregion.sk/podujatia/tour-de-tokaj/